Wellness centrum Vitální svět

Při našem rychlém tempu života čím dál více pociťujeme potřebu alespoň na čas z něj vystoupit. Stresy v rodině, stresy v zaměstnání, vnitřní strach a neklid, to jsou faktory, které nás oslabují a v mnoha případech jsou důvodem fyzických onemocnění. Čím více toho máme naloženo na bedrech, tím naléhavější cítíme nutnost uvolnění a relaxace.

Jedním z osvědčených způsobů relaxace je právě wellness, což volně přeloženo znamená „dobře se cítit na těle i duchu“. Wellness je hitem současné doby a stává se i filozofií a způsobem života. To vše dobře znali a vyznávali již staří Římané. Římské lázně nebyly jen místy hygieny a relaxace, ale i místem setkání, diskusí a oslav, což je také filozofií našeho wellness centra.

V našem Resortu nabízíme komplexní wellness jako nový styl života, a to aktivní wellness na našich venkovních sportovištích a v zrcadlovém multifunkčním sále, tak pasivní wellness v našem luxusním a překrásném wellness centru Vitální svět vybudovaném v antickém stylu. V naší nabídce je také mnoho druhů relaxačních masáží, které provádí zkušení maséři.

Nechte se námi přenést do oázy nového stylu života. V našem wellness centru naleznete klid a rovnováhu, necháte se pomalu unášet vlnami relaxace, uvolnění a odpočinku, odstraníte stres a napětí, posílíte své zdraví a získáte novou chuť do života. Zvýšíte si svoji fyzickou a psychickou výkonnost. Vaše tělo bude hýčkáno ponořením se do světa absolutního klidu umocněného hrou světel, vůní a příjemnou hudbou. Získáte celkovou tělesnou a duševní harmonii a pohodu. Přijeďte k nám uzdravit svoje tělo i duši.

 

Resort Darovanský dvůr