Nabídka sportovních a relaxačních masáží

Po předchozí objednávce e-mailem na recepce.hotel@darovanskydvur.cz vám rádi nabídneme nejbližší volný termín pro vaši relaxaci. Masáže doporučujeme v kombinaci s využitím našich Antických lázní.

 

Klasická masáž částečná / celková

Klasická částečná masáž sojovým olejem s přísadou regenerační olejové esence – záda + šíje. Klasická celková masáž sojovým olejem s přísadou regenerační olejové esence – záda, šíje, horní a dolní končetiny.

Cena masáže: 30 min / 750,- Kč, 60 min / 1 300,- Kč

 

Aroma masáž částečná / celková

Masáž s využitím vonné esence přidané do masážního oleje. Blahodárně působí na Vaše tělo i mysl. Dochází k maximálnímu uvolnění a vůně prostoupí celým Vaším tělem. Po odborné konzultaci s našimi fyzioterapeuty si vyberete tu vonnou olejovou esenci, která bude právě pro Vás nejvhodnější. Nabízíme vonné esence jako např. Bergamot, Eukalypt, Hřebíček, Heřmánek, Levandule, Meduňka, Rozmarýn, Pomeranč.

Cena masáže: 30 min / 800,- Kč, 60 min / 1 400,- Kč

 

Indická masáž hlavy

Tento typ masáže odstraňuje každodenní stres a nervové napětí, léčí migrény, bolesti hlavy a očí, zlepšuje soustředění a paměť. Zlepšuje stav pokožky a kvalitu vlasů, navozuje pocit duševní pohody. Pomáhá proti depresím a úzkostným stavům, celkově fyzicky a psychicky harmonizuje organismus.
Masáž se provádí přes oblečení, nejlépe vsedě na židli.

Cena masáže: bez oleje 15 min / 450,-Kč;  bez oleje, včetně obličeje, krku a ramen 30 min / 650,-Kč

  

Relaxační masáž chodidel

Tato masáž dokáže ulevit od bolesti, podpořit činnost oslabených orgánů, rozproudit tok krve a energie v těle a celkově navodit pocit pohody a harmonie. Navrací životní energii, tělo se stává odolnějším a vyrovnanějším, navozuje pocit lehkých nohou.

Cena masáže: 20 min / 550Kč   

 

Relaxační masáž horních končetin

Svaly horních končetin jsou denně značně přetěžovány nejen jemnými pohyby prstů, ale i mnoha dalšími náročnějšími činnostmi. Tato masáž odlehčí přetíženým svalům na rukách a příznivě ovlivní i stav karpálních tunelů. Vhodná je pro osoby pracující na PC, uvolní přetížené ruce od užívání mobilních telefonů.

Cena masáže: 20 min / 550,-Kč 

 

Lávové masážní kameny

Horké lávové kameny se postupně přikládají na tělo. Teplo kamenů dosáhne až 3 cm hluboko pod kůži a postupně tělo prohřívá. Tělo se tak uvolňuje, nastává harmonizace organismu, odblokují se lymfatické otoky a dochází k detoxikaci organismu.

Cena masáže: 30 min / 700,- Kč, 50 min / 1 200,- Kč

 

Masážní svíčky BERNARD CASSIÉRE - “Roztajte s našimi masážními svíčkami”

Smyslná vůně a omamné pohlazení teplým olejem pomůže velmi snadno zapomenout na vyčerpávající den a je ideální k prohřátí a relaxaci unavených svalů. Hřejivou masáží teplým olejem z masážní svíčky uvolníme svalové napětí. Dopřejte si rozmazlující zážitek v podobě provoněné masáže s vůní tahitské květiny Monoi.nebo zeleného čaje Thajský duch 

Cena masáže: 50 min / 1 350,- Kč

 

Změna nabídky jednotlivých druhů masáží vyhrazena.

 

Resort Darovanský dvůr