Venkovní terasy v Darovanském dvoře

V letních měsících a při krásném počasí jsou nejoblíbenějšími místy k posezení venkovní terasy a trávník u rybníka pod kaštany. Terasy jsou oblíbené pro relaxaci hotelových hostů a zejména pro akce větších firemních skupin s kulturním nebo sportovním programem. Jejich rozsah a počet míst k sezení podstatně zvyšuje vnitřní kapacitu hotelu. Jsou neodmyslitelnou součástí dvora a dotvářejí jeho celkovou atmosféru.

Terasy u hlavní budovy Kongres & Golf hotelu

Darovanský dvůr - venkovní terasy

Hlavní budova hotelu má dvě velké terasy. Východní terasa navazuje na restaurační prostory a ústí do dvora s příjemným posezením na travnatém prostoru u rybníka se staletými kaštany. Její spojení s prostorem dvora tak dává možnost poskytnout příjemné posezení prakticky neomezenému počtu osob. Je běžné, že se zde konají akce i pro více než 200 osob, např. velké komerční golfové turnaje s moderovaným programem nebo sportovně zaměřené teambuildingové akce.

Západní terasa hotelu navazuje na kongresový sál a ústí přímo do golfového hřiště. Poskytuje překrásné výhledy na travnaté plochy příjemně modelovaného golfové hřiště a na romantické západy slunce nad Berounkou. Terasu využívají především účastníci společenských akcí nebo meetingů konaných v kongresovém sále.

Terasy u stylové restaurace Golf

Darovanský dvůr - venkovní terasy

Malebná budova bývalého čeledníku poskytuje venkovní posezení jednak přímo na jižní straně budovy směrem na nádvoří a jednak na severní straně směrem do golfového hřiště. Malá jižní terasa orientovaná do dvora s rybníkem a kaštany je využívána hlavně pro pozorování života na dvoře a k pobytu na sluníčku.

Velká severní terasa s venkovním krbem a s místy až pro 120 osob navazuje přímo na stylovou restauraci, je zastřešená a uzavřená lehkou prosklenou dřevěnou konstrukcí. Terasa je situována přímo do golfového hřiště a má výhled na překrásně modelovanou jamku č. 9 s vodní plochou. Hosté tak mohou z bezprostřední blízkosti pozorovat hráče golfu přímo při jejich hře na greenu. Nezapomenutelné zážitky poskytují i romantické západy slunce. Terasa je oblíbená zejména hráči golfu a skupinami hostů, pro které se zde organizuje oblíbené barbecue.

Trávník pod kaštany u rybníka

Darovanský dvůr - venkovní terasy

Je neodmyslitelnou součástí dvora, vytváří jeho dominantu. Velká plocha dobře ošetřovaného trávníku se staletými kaštany je využívána k relaxaci hostů, hrají si zde děti a nabízí příjemné místo k odpočinku. Tato překrásná plocha je využívána i pro neformální svatební obřady, jejichž obliba stále stoupá.

Nahoru

Česká Asociace WELLNESS plzeňský kraj Jrop česká republika EU First class

kontakt

Jak se k nám dostanete?

Darová 3, 338 24 Břasy

GOLF
tel.: +420 371 740 716
golf@darovanskydvur.cz

HOTEL
tel.: +420 371 740 711
hotel@darovanskydvur.cz

Wellness hotel blízko Plzně

Dárkové poukazy

  • GolfArts
  • Plzeňská vstupenka
  • CzechAdvisor
  • Kudyznudy
  • Golfcourses
  • CzechSpecials
  • CzechSpecials
  • Hotely.cz
  • Golf Arts