Pokoje

Ubytovací kapacita hotelu je 217 lůžek ve 100 pokojích, z toho 67 pokojů kategorie First Class**** a 33 pokojů kategorie Standard***. 

Pokoje v hlavní budově Kongres & Golf hotelu ****

Budova hotelu má celkem 40 pokojů, z toho 22 dvoulůžkových pokojů Standart, 12 dvoulůžkových pokojů Lux a 6 apartmá. V apartmánech i dvoulůžkových pokojích Lux je možnost přistýlky. Všechny pokoje Lux mají koupelny s vanou a vysoušečem vlasů, k dispozici je i koupací plášť. Ostatní koupelny mají sprchové boxy. Ve všech pokojích je možnost připojení k internetu. Pokoje Lux mají i vlastní minibar.

Apartmá jsou vybavena pohodlným luxusním intarzovaným nábytkem, mají vlastní terasu s nádherným výhledem na golfové hřiště a na překrásné západy slunce nad Berounkou. Jsou vybaveny klimatizací a prostornou koupelnou s vanou a vysoušečem vlasů.

Svatební apartmá má výhled na historické nádvoří s unikátními staletými kaštany. Je vybaveno bílým nábytkem s romantickými textilními dekoracemi, má velkou koupelnu s vanou a vlastní klimatizaci.

Prezidentské apartmá je situované v přízemí budovy a navozuje dojem pobytu přímo na golfovém hřišti. Má vlastní východ přímo na odpaliště první jamky golfového hřiště.

Ostatní dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny nábytkem v příjemných odstínech barvy modré, zelené a třešňové a doplněny individuálně volenými textilními dekoracemi vytvářejí neuniformní atmosféru a příjemný dojem harmonie.

Pokoje v Indoor hotelu ****

Budova tohoto nového hotelu má celkem 27 pokojů First Class****, z toho 3 pokoje suit s možností dvou přistýlek. Pokoje jsou prostorné a vybavené kvalitním nábytkem. Většina pokojů má koupelnu s vanou, v šesti pokojích je sprchový kout. V koupelnách je WC a vysoušeč vlasů. Všechny pokoje mají možnost připojení k internetu. Ze všech pokojů je překrásný výhled do přírody buď na meandr řeky Berounky, na sousedící les, na golfové hřiště nebo na historické nádvoří se staletými kaštany.

Pokoje v historických budovách ***

V těchto budovách je celkem 33 pokojů s celkovou kapacitou 70 lůžek. Z toho jsou 4 rodinná apartmá a 16 pokojů s možností 1-2 přistýlek. Rodinná apartmá mají dvě oddělené ložnice se samostatnými vchody a společnou koupelnu. Pokoje mají malá romantická okna ve vikýřích a jsou vybaveny stylovým nábytkem z masivního borového dřeva v přírodní barvě. Atmosféra pokoje je provoněna vůní borového dřeva a působí velice příjemně. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu se sprchovým boxem a WC, vysoušeč vlasů je k zapůjčení v recepci hotelu. Pokoje jsou vybaveny satelitní TV s rádiem a telefonem s přímou volbou.

 

Nahoru

Česká Asociace WELLNESS plzeňský kraj Jrop česká republika EU First class

kontakt

Jak se k nám dostanete?

Darová 3, 338 24 Břasy

GOLF
tel.: +420 371 740 716
golf@darovanskydvur.cz

HOTEL
tel.: +420 371 740 711
hotel@darovanskydvur.cz

Wellness hotel blízko Plzně

Dárkové poukazy

  • GolfArts
  • Plzeňská vstupenka
  • CzechAdvisor
  • Kudyznudy
  • Golfcourses
  • CzechSpecials
  • CzechSpecials
  • Hotely.cz
  • Golf Arts