O Resortu

Hotelový komplex tvoří několik budov v uzavřené lokalitě bývalého selského dvora, jejíž dominantou je velký travnatý prostor s rybníkem lemovaným majestátními staletými kaštany. Historické budovy, které obklopují rozsáhlý dvůr, byly i po rekonstrukci ponechány ve své původní podobě a dotvářejí tak atmosféru klidu a pohody malebné lokality uprostřed přírody. Do komplexu historických budov byl na místě původní vyhořelé stodoly citlivě umístěn i zcela nový objekt Kongres & Golf hotelu, který zajímavě uzavírá prostor dvora.

Hlavní budova Kongres & Golf hotelu

Wellness

V hlavní budově se nachází srdce celého areálu – rozlehlá reprezentativní vstupní hala, kde hosté kromě recepce naleznou hlavní restauraci, útulný lobby bar i dobře vybavený golfový obchod. Nabídnout Vám můžeme moderní a víceúčelový kongresový sál o maximální kapacitě 300 osob, variabilní salonky, vše vybavené nejmodernější audiovizuální technikou.

Wellness centrum Vitální svět

Wellness

Abychom mohli svým hostům nabízet stále kvalitnější a bohatší služby, rozhodli jsme se vyjít vstříc moderním trendům a požadavkům na styl života a v roce 2009 jsme vybudovali v hlavní budově našeho hotelu luxusní wellness centrum – Vitální svět. Náš Vitální svět je budován v antickém stylu, s překrásným mozaikovým interiérem a světelnými efekty, s důrazem na působení atmosféry celého prostoru na všechny smysly a s velkými možnostmi pro fyzickou i duševní relaxaci.

V našem Vitálním světě najdete finskou saunu, několik parních saun a inhalací, velkou vířivku, ochlazovací bazének a masážní sprchy, meditační a relaxační místnosti i intimní Amorovu komnatu, to vše k navození příjemné relaxace a harmonie. V prostorách wellness centra jsou i masážní boxy, kde zkušení maséři provádějí oblíbené druhy masáží.

Indoor hotel

Indoor hotel

V červnu 2006 byla zprovozněna další rekonstruovaná budova, a to Indoor hotel. Tato budova je součástí uzavřeného areálu dvora, kam architektonicky dobře zapadá. Tato nově rekonstruovaná budova jednak rozšířila naši ubytovací kapacitu o dalších 27 pokojů kategorie First Class**** a rozšířila počet našich salonků o další 4 salonky, ale hlavně zde bylo vybudováno outdoorové centrum. Zde nabízíme atraktivní a vzrušující zábavu zejména v případě nepříznivého počasí, když nelze využívat naše venkovní sportovní nabídky, pro večerní pobavení našich hostů a pro dlouhé dny v zimních měsících. V tomto našem společensko-relaxačním středisku nabízíme 2 bowlingové dráhy, vzrušující prostor a interiér pro kolektivní společenskou hru LASER GAME, střelecký simulátor, biliárd klub a kavárnu s barem. Hotel tak rozšířil své již tak nesmírně bohaté služby pro hosty o další možnost atraktivní, zajímavé a žádané zábavy. Vybudování tohoto outdoorového centra dává široké možnosti spojit kongresové a školící programy s kolektivní zábavou skutečně po celý rok.

Multifunkční zrcadlový sál

Darovanský dvůr - zrcadlový sál

Pro rozšíření svých služeb jsme v roce 2010 otevřeli nový multifunkční sál, který lze využívat pro různá druhy kondičního cvičení nebo jako další konferenční místnost až pro 100 osob, při divadelním sezení až 150 osob. Sál má plochu 168 m2 (14x12m). K sálu jsou připojeny šatny a salonek, kde lze provádět různá meditační nebo jiná cvičení.

Multifunkční sál je zcela oddělen od hlavní budovy hotelu a kongresového sálu. Tím, že pokoje jsou umístěny ve 4 budovách, je zajištěno soukromí a klid pro účastníky jiných relaxačních akcí. V budově, kde je umístěn multifunkční sál, je k dispozici 11 pokojů s 23 lůžky, takže pro menší akce mohou mít účastníci budovu jen pro sebe.

Stylová restaurace Golf

O resortu

Součástí areálu je stylová restaurace s 300 let starou „černou kuchyní.“ Restaurace je oblíbená pro svoji neopakovatelnou atmosféru vybízející k neformálnímu posezení u dobrého jídla a pití. V „černé kuchyni“ rožníme na přání hostů vynikající speciality.

Venkovní terasy a nádvoří

Rozsáhlé venkovní terasy i malebný dvůr jsou vyhledávány pro bezprostřední styk s přírodou a jsou neodmyslitelnou součástí celého areálu. Oblíbené jsou zejména ty, které ústí přímo do golfového hřiště a poskytují možnost bezprostředně pozorovat hráče golfu nebo romantické západy slunce.

Služby

Celý postupně více než 10 let budovaný komplex dnes hostům nabízí velmi pestrou paletu služeb, ať již ubytovacích a stravovacích, tak i sportovních a dalších jiných. Přímo u hotelu se nachází areál 27-jamkového golfového hřiště, veřejné golfové hřiště s 9 jamkami, 3 tenisové kurty, fotbalové hřiště, volejbalové hřiště a hřiště na beach volejbal. Od roku 2006 nabízíme v našem Laser baru i dvě bowlingové dráhy, adrenalinové hry jako je moderní společenská hra LASER GAME, laser shot, kulečníky a šipky.

 

Golfový resort

Golfové hřiště je jednou z nejvyhledávanějších nabídek pro hotelové hosty i kongresové nebo jiné skupiny návštěvníků. Hřiště má 27 jamek mistrovských parametrů pro hráče s HCP a 9 jamek veřejného hřiště, přístupného pro začínající hráče a širokou veřejnost. Design celého hřiště pochází z dílny skotského architekta Chrise Johnsona. Celý komplex je citlivě zasazen do mírně zvlněné krajiny orámované řekou a přilehlými smíšenými lesy. Charakteristickým rysem pro tuto malebnou krajinu jsou panoramatické pohledy na jednotlivé jamky a celý meandr půvabné řeky Berounky.

Hotel a celý resort Darovanský dvůr jsou v současné době jedním z největších center pro trávení volného času a relaxaci, ale zároveň i moderním centrem kongresové turistiky.

Nahoru

Česká Asociace WELLNESS plzeňský kraj Jrop česká republika EU First class

kontakt

Jak se k nám dostanete?

Darová 3, 338 24 Břasy

GOLF
tel.: +420 371 740 716
golf@darovanskydvur.cz

HOTEL
tel.: +420 371 740 711
hotel@darovanskydvur.cz

Wellness hotel blízko Plzně

Dárkové poukazy

  • GolfArts
  • Plzeňská vstupenka
  • CzechAdvisor
  • Kudyznudy
  • Golfcourses
  • CzechSpecials
  • CzechSpecials
  • Hotely.cz
  • Golf Arts