Kongresy a konference

Darovanský dvůr - kongresový sál

Darovanský dvůr je již řadu let oblíbeným místem pro pořádání kongresů a konferencí, školení, pracovních zasedání, seminářů, prezentačních a dalších akcí.

Unikátní propojení práce, sportu a zábavy pod jednou střechou

Výjimečnou předností Darovanského dvora je obrovský rozsah doprovodných služeb pro firemní akce, které hotel nabízí. Vzniká tak mimořádná příležitost spojit školící aktivity nebo konference s opravdu nevídaným rozsahem relaxačních a sportovních činností.

Zázemí pro kongresy - kongresový sál i 6 menších salonků

Zcela nový rozměr získaly školící aktivity Darovanského dvora otevřením kongresového sálu s vlastním zázemím. Velký kongresový sál má kapacitu až 350 míst a lze jej rozdělit, pomocí posuvných stěn, až na šest menších salónků.

Vysoká variabilita uspořádání prostoru pro konkrétní potřeby plánované akce je dosažena posuvnými stěnami, které zajišťují i dokonalou zvukotěsnost jednotlivých salonků či přednáškových sálů.

Seminární technika a zajištění kongresů a konferencí

K dispozici je běžné vybavení jako flipcharty, promítací plátna, ale i moderní audiovizuální technika - paralelní i simultánní videoprojekce, všechny typy mediálního připojení, projekce s vysokým stupněm rozlišení a dokonalé ozvučení sálu i salonků. K dispozici je WIFI free pokrytí celého areálu.

Hotel může zajistit i veškerý další servis pro konference či kongresy, jako jsou tlumočnické kabiny, kancelářský servis fax-print-copy, apod.

Samostatné salonky

Kromě kongresového sálu disponuje hotel několika i zcela oddělenými salonky, které můžete využít pro pořádání menších školení nebo pro své soukromé akce.

 

Golfový areál na dlani

Hotel s kongresovým sálem je včleněn přímo do golfového hřiště, což dává nevídané možnosti využít tohoto atraktivního sportu pro zpestření programu seminářů, kongresů a konferencí. Firmy, které Darovanský dvůr navštěvují, těchto možností hojně využívají zejména pořádáním golfových akademií, vlastních miniturnajů apod.

Relaxace po náročném dni

Vybudováním luxusního wellness centra se možnosti pestrého programu při teambuildingových a jiných akcích ještě rozšířily.

Darovanský dvůr Resort a jeho moderní kongresové centrum je ideální místo pro konference spojené s teambuildingovými akcemi a relaxačním pobytem.

V zajištění konferencí máme bohaté zkušenosti. Můžeme Vám tak nabídnout a zajistit opravdu pestrý a jedinečný program Vaší konference.

V případě zájmu Vám rádi připravíme cenovou nabídku přímo na míru.
Kontakt: sales@darovanskydvur.cz   

 

 

Darovanský dvůr - kongresový sál v hlavní budově Darovanský dvůr - zrcadlový sál

Česká Asociace WELLNESS plzeňský kraj Jrop česká republika EU First class

kontakt

Jak se k nám dostanete?

Darová 3, 338 24 Břasy

GOLF
tel.: +420 371 740 716
golf@darovanskydvur.cz

HOTEL
tel.: +420 371 740 711
hotel@darovanskydvur.cz

Wellness hotel blízko Plzně

Dárkové poukazy

  • GolfArts
  • Plzeňská vstupenka
  • CzechAdvisor
  • Kudyznudy
  • Golfcourses
  • CzechSpecials
  • CzechSpecials
  • Hotely.cz
  • Golf Arts