Restaurace

Areál Darovanského dvora nabízí pro své hosty rozmanité možnosti posezení při dobrém jídle a pití. Nabízí velkorysý styl v moderně zařízené restauraci nové budovy Kongres & Golf hotelu, starobylou atmosféru v neopakovatelném prostředí stylové historické restaurace s originální 300 let starou „černou kuchyní“, v letních měsících přímý kontakt s přírodou na venkovních terasách a od roku 2006 i zábavu v nově budovaném moderním adrenalinovém LASER baru.

Kuchyně nabízí především jídla klasické české kuchyně, zvěřinové speciality, ale také žádané lehké pokrmy těstovinové a zeleninové. Chutné pokrmy nabízíme rovněž milovníkům různých rybích nebo cizokrajných specialit. Jídla jim připravíme dle jejich přání. Nezapomínáme ani na nízkokalorická nebo jiná dietní jídla, která připravujeme dle své nabídky nebo na přání hosta.

Na terasách hotelu, na trávníku pod kaštany, v nově uzavřené venkovní terase a zejména v historické „černé kuchyni“ jsou nejvíce oblíbena a žádána vynikající rožněná masa. Při společenských akcích připravujeme bohaté a pestré rauty.

Svatební hostiny a svatby

Svatební hostiny připravujeme klasické i zcela netradiční. Na přání zákazníků můžeme zajistit i svatební servis včetně obřadu přímo v areálu Darovanského dvora na trávníku pod stoletými kaštany nebo v sále pro tento účel upraveném. Pro novomanžele připravíme i nezapomenutelný zážitek romantického a impozantního příjezdu k obřadu nebo hostině na našich jezdeckých koních

Garden párty a barbecue párty

jsou na Darovanském dvoře velmi oblíbené a vyhledávané. Příjemné a klidné prostředí rozsáhlého historického nádvoří s rybníkem, staletými kaštany a dobře upraveným trávníkem, množství venkovních teras s nádherným výhledem na golfové hřiště, na romantické západy slunce nebo na historické nádvoří zcela přirozeně vybízejí k posezení venku přímo v přírodě.

Podle přání zákazníků párty připravíme buď zcela ve staročeském tradičním stylu nebo náročněji dle jejich vlastního přání.

contact

How to reach us?

Darová 3, 338 24 Břasy

GOLF
tel.: +420 371 740 716
golf@darovanskydvur.cz

HOTEL
tel.: +420 371 740 711
hotel@darovanskydvur.cz

Wellness hotel blízko Plzně

  • Kudyznudy
  • Golfcourses
  • Golfdigest
  • Golfpunk
  • Panther4ever