Pozvánka na turnaj West Golf Classic 2021, 24.7.-25.7.2021

Profesionální soutěž LG CZECH PGA TOUR 2021 poprvé na Darové!

Přijměte naše pozvání na jeden z nejvýznamnějších turnajů v historii Golfového Resortu Darovanský Dvůr, West Golf Classic 2021, součást LG Czech PGA Tour 2021. Poprvé v historii zavítá CZECH PGA TOUR do plzeňského golfového náručí na Darové.

V sobotu 24.7.2021 se koná klasický turnaj PRO-AM, kde si můžete zahrát ve flightu s profesionálním golfistou! Formát hry je TEXAS SCRAMBLE s postupným startem. Po hře je pro Vás připraven bohatý raut a příjemné posezení. Kromě golfu se můžete těšit na program od partnerů. Spolupráci potvrdili prémiové značky jako LG Česká Republika, automobilka Lamborghini, hodinky TISSOT, šperky JK Jitka Kudláčková Jewels, revoluční golfové vozíky GolfGeum, jihočeská regionální destilérka Svachovka a její vlajková loď OLD WELL WHISKY a mnoho dalších.

V neděli 25.8.2021 se koná turnaj Corporate CUP a turnaj CZECH PGA - exkluzivní souboj profesionálních golfistů. Novinkou letošního roku je CORPORATE CUP - turnajová série zaměřená na golfisty, kteří si rádi zahrají přímo ve flightu s profesionálem. Golfisté s HCP do 10 mohou odstartovat přímo se členy PGA v rámci jejich profesionální soutěže a jejich výkon se bude počítat na rány s úpravou HCP. Golfisté s HCP nad 10 vyrazí na hřiště ihned po odstartování předchozí kategorie (PRO + HCP do 10). Účastnický poplatek je 1800 Kč a zahrnuje účast v turnaji a občerstvení při hře.

Registrovat se můžete od 7.6. 2021 na odkazech https://cutt.ly/westgolfclassic-proam a https://cutt.ly/westgolfclassic-cup

Těšíme se na Vás při této jedinečné události!

Resort Darovanský dvůr

Za účelem zlepšení našich služeb využívají naše stránky Darovanský dvůr soubory cookies. Rozumím a souhlasím.