Nabídka pro Vaši letní dovolenou

 10. důvodů proč navštívit Resort Darovanský dvůr - letní dovolená dle Vašich představ

1. Kouzelné místo,
kde máte v dosahu jedinečnou nabídku  pro
Vaší letní dovolenou ( hotel, restaurace, wellness, fotbal, plážový volejbal, tenisové kurty, venkovní krytý bazén, singletrailové trasy v hlubokých lesích nad řekou Berounkou, Pohádkový statek pro nejmenší hosty, turistické a cyklistické stezky, venkovní ohniště pro večerní posezení pod hvězdnou oblohou)

2.Komfortní zázemí wellness hotelu,
pro
chutnou ranní snídani, vydatný oběd, luxusní večeři, pro Vaši relaxaci a setkání s přáteli, uprostřed bezpečné oázy klidu přírodního parku Horní Berounka.

3. Jedinečný luxusní apartmán se soukromým vchodem,
a vlastním přístupem na odpaliště jamky č.1 golfového hřiště

4. Rodinné apartmány s rozlehlou soukromou terasou,
a romantickým posezením v našich hotelových lenoškách, vše okořeněné úžasným výhledem na zapadající slunce nad meandrem řeky Berounky.

5. Historické nádvoří se stoletými kaštany,
a posezení u romantického rybníčku přímo vybízí k četbě u sklenky vína, k pozorování života a k ochutnávkám našich domácích limonád, famózních koláčků a lahodné kávy.

6. Rozmanité sportovní aktivity areálu,
27 jamkové golfové hřiště, veřejné 9 jamkové golfové hřiště, driving range, venkovní krytý bazén, fotbalové hřiště, hřiště na plážový volejbal, tenisové kurty, bowling, laser game, cyklistické trasy a singletrailové tratě – to je pořádná porce sportů a výzva pro všechny milovníky aktivního odpočinku

7Wellness centrum ve stylu Antických lázní,
překrásné lázně s jedinečnou mozaikovou výzdobou, rozmanitými procedurami, to vše umocněné hrou světel, hudby a vůní. Pro Vaši relaxaci a odpočinek jsou k dispozici naši maséři.


8. Rekreace, aktivní odpočinek, kultura, památky, nedotčená příroda,
to vše přímo v bezprostřední blízkosti areálu resortu.
Využijte zcela ojedinělou možnost převozu přes řeku Berounku na prámu lodi, vydejte se objevovat historii kraje s jeho romantickou zříceninou hradu Libštejn či barokními velikány Mariánskou Týnicí, klášterem Plasy a zámky Liblín či Manětín,

9.Singletrailové tratě Cykloregionu Radnicko,
pro nadšené milovníky kol region nabízí cyklistické stezky a rozsáhlou síť singletrailových tratí s různou úrovní obtížnosti. Nástup pro hotelové hosty je možný přímo z areálu resortu. K tréninku dovedností a triků lze využít nedaleký pumptrack park Břasy.

10. Výborná dopravní dostupnost ze všech oblastí ČR, celoroční provoz,
45 minut po dálnici D5, ve směru Praha – Plzeň, Exit 62 Rokycany.Dárkový  poukaz Vám vystavíme na jakoukoliv konkrétní službu nebo balíček služeb , které v Resortu Darovanský dvůr nabízíme.

Voucher můžeme rovněž vystavit  na Vámi stanovenou cenu, na kterou může obdarovaný čerpat služby v resortu dle vlastního výběru.

Po obdržení objednávky Vám, obratem elektronicky nebo klasickou poštou, zašleme fakturu na dárkový poukaz (lze uhradit bankovním převodem nebo osobně na recepci Kongres&Golf hotelu Darovanský dvůr ). Poukaz obdržíte buď rovnou na hotelové recepci nebo doporučenou zásilkou či na dobírku.

Kontakt:
Iveta Soubustová
sales&marketing manager

email: sales@darovanskydvur.cz

Česká Asociace WELLNESS plzeňský kraj Jrop česká republika EU First class

kontakt

Jak se k nám dostanete?

Darová 3, 338 24 Břasy

GOLF
tel.: +420 371 740 716
golf@darovanskydvur.cz

HOTEL
tel.: +420 371 740 711
hotel@darovanskydvur.cz

Wellness hotel blízko Plzně

Dárkové poukazy

  • GolfArts
  • Plzeňská vstupenka
  • CzechAdvisor
  • Kudyznudy
  • Golfcourses
  • CzechSpecials
  • CzechSpecials
  • Hotely.cz
  • Golf Arts